Barbarisinė Antis

Rumšiškių baldai

Profesionalių meistrų sukurti baldai laikui bėgant nepraranda savo tvirtumo ir žavesio – atvirkščiai, netgi tampa dar vertingesni. Tai žinodami “Rumšiškių baldai” jau daugiau nei 20 metų bendradarbiauja su garsiausiais antikvariatais Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje ir į Lietuvą atveža išskirtinės išvaizdos senovinių baldų bei aksesuarų.

1991 metais įkurta įmonė garsėja gausia antikvarinių ir senoviniu baldų pasiūla – čia galima rasti įvairių formų, spalvų ir laikmečio baldų bei interjero detalių. Rumšiškių baldai teikia
profesionalias baldų restauravimo paslaugas.

„Rumšiškių baldai” – didžiausia Lietuvoje antikvarinių ir senovinių baldų parduotuvė, kurios moto: „Nauja – tai vėl atrasta sena!”. įmonė susilaukė klientų dėmesio ne tik dėl itin originalios produkcijos, kokybiško darbo bei ilgametės patirties, bet ir dėl bendradarbiavimo bei atsakingo požiūrio į klientą: čia Jums ne tik suteikiamos profesionalios konsultacijos klausimais, susijusiais su baldais ir interjeru, bet ir teikiamas nemokamas pristatymas tiesiai į namus! „Rumšiškių Baldai” pristatys Jūsų išsirinktą produkciją Jums patogiu laiku Vilniuje ir Kaune visiškai nemokamai.

Viskas parengta Jūsų patogumui!

www.RumsiskiuBaldai.lt

< Atgal